راهنمای شرکت در حراجی ها

نویسنده مطلب : عارف21231 بزرگمهa

جمعه 15 تیر 1397


در مرحله اول میبایست در سایت عضو شوید و مشخصات خود را تکمیل کنید . بعد از آن ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال میشه که با کلیک به روی آن میتوانید حساب خود را فعال نمایید.
پس از آن برای شرکت در حراجی ها میبایست عضو باشگاه مشتریان آفبید شوید. برای عضویت در باشگاه مشتریان آفبید میبایست یک بسته اشتراکی تهیه فرمایید. بسته های حق عضویت را میتوانید از صفحه عضویت در باشگاه مشتریان مشاهده فرمایید.
فرض میگیریم شما میخواهید در یک حراجی نقره ای شرکت نمایید و یک بسته اشتراکی طلایی یک ستاره خریداری نموده اید. با خرید یک بسته طلایی یک ستاره میتوانید در یک حراجی طلایی و یا دو حراجی نقره ای و یا 4 حراجی برنزی شرکت نمایید. پس از آن به صفحه حراجی رفته و ابتدا قوانین و مقررات را تایید نمایید. پس از تایید قوانین میتوانید یکی از ورودی های حراجی ( حداقل و یا حداکثر ورودی ) را با انتخاب خود پرداخت نمایید. بر اساس ورودی پرداخت شده شما تعدادی حق پیشنهاد دریافت میکنید.
در زمان شروع حراجی با هر کلیک شما به روی دکمه ثبت پیشنهاد ، یک حق پیشنهاد از شما کسر میشود.پس از پرداخت ورودی ، شما در حراجی ثبت نام نموده اید و میبایست تا زمان شروع حراجی صبر کنید.
حراجی در صورت تکمیل ظرفیت در ساعت مشخص شده برگزار میشه و در صورت عدم تکمیل ظرفیت هم برگزار نخواهد شد. در صورت عدم برگزاری حراجی ، اشتراک ( حق عضویت ) و ورودی ای که برای این حراجی پرداخت نموده اید به حسابتان برگشت خواهد خورد( برای این کار کافی است به روی بازگشت حق عضویت و ورودی در صفحه حراجی کلیک نمایید ) .

فرض میگیریم حراجی تکمیل ظرفیت شده است . با تکمیل ظرفیت حراجی کاربر دیگری نمیتواند در آن حراجی ثبت نام نماید.پس از تکمیل ظرفیت زمان سنج ( تایمر ) شروع به شمارش میکند . با کلیک به روی ثبت پیشنهاد میتوانید اعلام نمایید که شما با قیمت بالاتری نسبت به باقی شرکت کنندگان حاضر به خرید این کالا هستید. دقت داشته باشید با کلیک به روی ثبت پیشنهاد ، قیمت حراجی به اندازه افزایش قیمت مشخص شده در قسمت مشخصات حراجی افزایش خواهد یافت.در 10 ثانیه پایانی با ثبت هر پیشنهاد توسط کاربران شرکت کننده تایمر ( زمان سنج ) به روی 10 ثانیه ریست میشود. به این صورت کاربران دیگر 10 ثانیه فرصت دارند تا در صورت تمایل به روی ثبت پیشنهاد کلیک نمایند.
این روند تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که کاربر دیگری پیشنهادی ثبت نکند.در پایان بالاترین پیشنهاد دهنده ( آخرین نفری که به روی ثبت پیشنهاد کلیک نموده است ) برنده حراجی میباشد و میتواند با پرداخت قیمت حراجی ( قیمتی که پیشنهاد داده است ) آن کالارا خریداری نماید و یا در صورت تمایل آن را به وجه نقد با توجه به فرمول (( قیمت بازار کالا – قیمت حراجی ) تقسیم بر دو ) تبدیل نماید.
کاربرانی هم که در حراجی موفق نشده اند میتوانند ورودی ای که پرداخت نموده اند را بدون کسر مبلغی دریافت نمایند. برای این امر کافیست در صفحه حراجی به روی دکمه مربوطه کلیک نمایند.

منبع
تگ ها

مقاله های مرتبط
0 دیدگاه

{{xx.UserNameFamily}}

@ {{x.UserNameFamily}}
{{xx.Comment}}


Menu 1

Some content in menu 1.

Menu 2

Some content in menu 2.